Építésvezető

A PopARCH kft. egy kreatív, prémium projektekkel foglalkozó tervező és kivitelező belsőépítész iroda.

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörökbe: Építésvezető

Főbb feladatok:

  • építésvezetői feladatok ellátása
  • kivitelezésben való aktív jelenlét, belsőépítészeti projektek helyszíni koordinálása
  • helyszíni művezetés, kivitelezési munkálatok naprakész felügyelete, irányítása, magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • anyagrendelések lebonyolítása, mennyiségek számítása
  • kompetenciától függően építészeti / belsőépítészeti tervezés, szakági és építészeti / belsőépítészeti tervek, látványtervek készítése
  • részlettervek valamint ütemtervek készítése és azok betartatása
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal és társtervezőkkel történő kapcsolattartás, szakipari munkák koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Microst Office programok ismerete
  • építő/ építészmérnök vagy magasépítő technikus végzettség
  • jó problémamegoldó és jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • rugalmasság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • határozottság, irányító személyiség, ügyfélközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Látványtervező programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • CAD alapú program felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • magas színvonalú építészeti és belsőépítészeti projektekben való részvétel
  • frekventált helyen, exkluzív munkakörnyezet
  • fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet; kiemelkedő, versenyképes fizetés

Rövid bemutatkozásodat illetve önéletrajzodat a következő e-mail címre várjuk: info@poparch.hu