Építész tervező

A popARCH stúdió bővülő csapatába keresünk gyakorlott vagy akár pályakezdő építész tervező kollégákat! Nálunk mindenki részt vesz a tervezés összes szakaszában, az első skiccektől a kiviteli terveken át a művezetésig. Közösen alkotunk és együtt fejlődünk, mindezt inspiráló és fiatalos környezetben a belváros szívében.

Főbb feladatok:

  • átfogó építészeti, belsőépítészeti tervezés
  • egyedi megrendelői igények betervezése
  • látványterv készítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építész szakirányú végzettség, Archicad magabiztos, magas szintű ismerete
  • rugalmasság, kreativitás,
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • nyitottság, humor és jókedv!
  • csapatjátékos attitűd
  • angol vagy német nyelvtudás
  • jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kommunikatív, proaktív személyiség
  • látványtervező szoftver/szoftverek készségszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Testközelből láthatod, ahogy megvalósulnak a terveid
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetőségét
  • izgalmas és változatos építész és belsőépítész feladatokat
  • inspiráló, igényes iroda; nyugodt, családias környezet; rugalmas home office lehetőség
  • versenyképes fizetést
  • rendszeres csapatépítő események!

Fényképes önéletrajzodat a info@poparch.hu email címre várjuk.